FANDOM


Alisanne Dupre bola poslednou Poslucháčkou (Listener) pre Matku Noci (Night Mother) počas Veľkej Vojny (Great War) v Cyrodiile. Poslucháčom po nej sa stal Drakorozený (Dragonborn). Je pravdepodobné, že bola Bretónkou, súdiac podľa jej mena.

Počas Dažďovej Ruky 4E 187 navštívila Cheydinhalskú Svätyňu a spolu s Rashou hovorili o možnostiach znovuotvorenia tréningového zariadenia pre Shadowscales v Archone, Black Marsh. Nikdy to však nespravili, kvôli nedostatku prostriedkov.

Počas nepokojov v Bravile bola Alisanne nútená najať si žoldákov na ochranu jej domu. Po vystupňovaní nepokojov bola zničená socha Šťastnej Starej Ženy (The Lucky Old Lady) a Alisanne šla do krypty pod sochou chrániť Matku Noci. Tam bola pochovaná zaživa mágmi, ktorí sa nachádzali v skupinách pôsobiacich nepokoje, keď sa snažila chrániť truhlu Matky Noci.

V Cicerových denníkoch je zaznamenané, že cítil k Alisanne veľký rešpekt ešte predtým, než sa stal Strážcom.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki